ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

Щиро вітаємо студента магістра Кравчука Валерія Олександровича та його наукового керівника д.т.н., проф. Поліщука Леоніда Клавдійовича за I місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності "Галузеве машинобудування"! Бажаємо успіхів в житті і подальшій роботі!
Щиро вітаємо студентів магістрів Козловського Андрія Владиславовича та Музичука Святослава Дмитровича за II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт із галузі "Пожежна безпека"! Бажаємо успіхів в житті і подальшій роботі!
Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики на пленарному засіданні XVI Міжнародної науково-технічної конференції "Вібрації в техніці та технологіях" нагородила вченого, зав. кафедри ГМ, д.т.н., проф. Ісковича-Лотоцького Р. Д. медаллю «За заслуги» ім. Трифона Башти — засновника української наукової школи промислової гідравліки.
26-27 жовтня 2017 року у ВНТУ відбулась XVI Міжнародна науково-технічна конференція "Вібрації в техніці та технологіях"! Вітаємо учасників конференції!

ВНТУ Напишите нам Контакты