ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

У першому засіданні кафедри (04.08.2018 р.), після об'єднань кафедр "Галузевого машинобудування" і "Технології підвищення зносотійкості", прийняли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення д.т.н., проф. Васілевський О. М., проректор з наукової частини д.т.н., проф. Павлов С. В. та декан факультету машинобудування та транспорту к.т.н, проф. Бурєнніков Ю. А. Перший проректор д.т.н., проф. Васілевський О. М. згідно з оголошеним наказом ректора ВНТУ д.т.н., проф. Грабка В. В. представив нового завідувача кафедри "Галузевого мшаинобудування" д.т.н., проф. Поліщука Леоніда Клавдійовича та побажав йому успішної роботи. У своїх виступах проректори д.т.н., проф. Павлов С. В., д.т.н., проф. Васілевський О. М. і декан к.т.н., проф. Бурєнніков Ю. А. також привітали з призначенням на посаду та відмітили значний внесок д.т.н., проф. Ісковича-Лотоцького Р. Д. і д.т.н., проф. Савуляка В. І. у здобутки і у розвиток наукових напрямків очолюваних ними кафедр, підготовки висококваліфікованих спеціалістів та кадрів вищої кваліфікації. Їм вручено памятні грамоти з подякою ректора ВНТУ д.т.н., проф. Грабка В. В. та подарунки.

Щиро вітаємо студента магістра Кравчука Валерія Олександровича та його наукового керівника д.т.н., проф. Поліщука Леоніда Клавдійовича за I місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності "Галузеве машинобудування"! Бажаємо успіхів в житті і подальшій роботі!
Щиро вітаємо студентів магістрів Козловського Андрія Владиславовича та Музичука Святослава Дмитровича за II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт із галузі "Пожежна безпека"! Бажаємо успіхів в житті і подальшій роботі!
Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики на пленарному засіданні XVI Міжнародної науково-технічної конференції "Вібрації в техніці та технологіях" нагородила вченого, зав. кафедри ГМ, д.т.н., проф. Ісковича-Лотоцького Р. Д. медаллю «За заслуги» ім. Трифона Башти — засновника української наукової школи промислової гідравліки.

ВНТУ Напишите нам Контакты