ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики на пленарному засіданні XVI Міжнародної науково-технічної конференції "Вібрації в техніці та технологіях" нагородила вченого, зав. кафедри ГМ, д.т.н., проф. Ісковича-Лотоцького Р. Д. медаллю «За заслуги» ім. Трифона Башти — засновника української наукової школи промислової гідравліки.
26-27 жовтня 2017 року у ВНТУ відбулась XVI Міжнародна науково-технічна конференція "Вібрації в техніці та технологіях"! Вітаємо учасників конференції!
21 червня 2017 року проф., к.т.н. Поліщук Леонід Клавдійович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, захист якої відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка». Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!
28 вересня 2016 року зусиллями кафедри галузевого машинобудування було урочисто відкрито меморіальну дошку на корпусі факультету машинобудування та транспорту ВНТУ, студенту герою АТО Бабко Юрію Володимировичу. Вічна память героям України!

ВНТУ Напишите нам Контакты