ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

26-27 жовтня 2017 року відбудеться XVI Міжнародна науково-технічна конференція "Вібрації в техніці та технологіях" запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь!
21 червня 2017 року проф., к.т.н. Поліщук Леонід Клавдійович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, захист якої відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка». Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!
28 - 30 листопад 2016 року на кафедрі провелась міжнародна інтернет-конференція «Сучасні вібраційні технології, машини, обладнання та динамічні процеси в них». Дякуємо усім хто прийняв участь у конференції!
28 вересня 2016 року зусиллями кафедри галузевого машинобудування було урочисто відкрито меморіальну дошку на корпусі факультету машинобудування та транспорту ВНТУ, студенту герою АТО Бабко Юрію Володимировичу. Вічна память героям України!
Кафедра галузевого машинобудування щиро вітає заслуженого працівника освіти України, декана факультету машинобудування і транспорту ВНТУ професора Юрія Анатолійовича Бурєннікова із нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Указом Президента України  №491/2015 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України". Бажаємо успіхів!

ВНТУ Напишите нам Контакты