ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

27 листопада 2017 року в актовій залі корпусу №7 відбулося урочисте святкування з нагоди 50-річчя кафедри Галузевого машинобудування.....
Рішенням колегії Міністерства освіти і науки України № 10/1-13 від 24.10.2018 р., доцента, к.т.н. Слабкому Андрію Валентиновичу призначено стипендію Кабінета Міністрів України для молодих вчених з листопада 2018 р. до жовтня 2020 р. Щиро вітаємо і бажаємо успіхів в науково-дослідній роботі!
Згідно Указу президента України №300/2018 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти" за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановлено: Д.т.н., професору Ісковичу-Лотоцькому Ростиславу Дмитровичу присвоїти почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"! Вітаємо і бажаємо щастя, здоров'я та подальших успіхів на освітньо-професійній ниві!
11–12 жовтня 2018 року у Львові відбулась XVII Міжнародна науково-технічна конференція «Вібрації в техніці та технологіях», яку організовує кафедра механіки та автоматизації машинобудування Національного університету «Львівська політехніка». Участь у конференції прийняли участь зав. кафедри галузевого машинобудування д.т.н., проф. Поліщук Леонід клавдійович, д.т.н., проф. Іскович-Лотоцький Ростислав Дмитрович, к.т.н., доц.Іванчук Ярослав Володимирович. Бажаємо успіхів у науковій діяльності!
13 - 18 вересня 2018 року у ВНТУ відбулась VI Міжнародна науково-технічна конференція "ПРОБЛЕМИ ДОВГОВІЧНОСТІ МАТЕРІАЛІВ, ПОКРИТТІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ " приурочена до 70-річчя від дня народження д.т.н., професора В.І. Савуляка. Вітаємо учасників і бажаємо творчих успіхів!
У першому засіданні кафедри (04.08.2018 р.), після об'єднань кафедр "Галузевого машинобудування" і "Технології підвищення зносотійкості", прийняли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення д.т.н., проф. Васілевський О. М., проректор з наукової частини д.т.н., проф. Павлов С. В. та декан факультету машинобудування та транспорту к.т.н, проф. Бурєнніков Ю. А. Перший проректор д.т.н., проф. Васілевський О. М. згідно з оголошеним наказом ректора ВНТУ д.т.н., проф. Грабка В. В. представив нового завідувача кафедри "Галузевого мшаинобудування" д.т.н., проф. Поліщука Леоніда Клавдійовича та побажав йому успішної роботи. У своїх виступах проректори д.т.н., проф. Павлов С. В., д.т.н., проф. Васілевський О. М. і декан к.т.н., проф. Бурєнніков Ю. А. також привітали з призначенням на посаду та відмітили значний внесок д.т.н., проф. Ісковича-Лотоцького Р. Д. і д.т.н., проф. Савуляка В. І. у здобутки і у розвиток наукових напрямків очолюваних ними кафедр, підготовки висококваліфікованих спеціалістів та кадрів вищої кваліфікації. Їм вручено памятні грамоти з подякою ректора ВНТУ д.т.н., проф. Грабка В. В. та подарунки.

Щиро вітаємо студента магістра Кравчука Валерія Олександровича та його наукового керівника д.т.н., проф. Поліщука Леоніда Клавдійовича за I місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності "Галузеве машинобудування"! Бажаємо успіхів в житті і подальшій роботі!
Щиро вітаємо студентів магістрів Козловського Андрія Владиславовича та Музичука Святослава Дмитровича за II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт із галузі "Пожежна безпека"! Бажаємо успіхів в житті і подальшій роботі!
Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики на пленарному засіданні XVI Міжнародної науково-технічної конференції "Вібрації в техніці та технологіях" нагородила вченого, зав. кафедри ГМ, д.т.н., проф. Ісковича-Лотоцького Р. Д. медаллю «За заслуги» ім. Трифона Башти — засновника української наукової школи промислової гідравліки.

ВНТУ Напишите нам Контакты