ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

 
Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 

 

 

26.10.1017 р. студентами на чолі із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка на ВАТ «Барський машинобудівний завод» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом обладнання для харчових і кондитерських виробів і устаткування для виробництва бакалейної продукції. Зустріч і проведення екскурсії для студентів зі сторони керівництва ВАТ «Барський машинобудівний завод» була проведена директором Лук В.В. і головним інженером Лотоцьким В.В. Під час проведення екскурсії студентам показали цехи механообробки, ковальсько-пресового і ливарного виробництва де було представлено основне технологічне обладнання. Особливу увагу студентів привернув цех готової продукції і продукція, що поставляється як вітчизняним так і закордоним замовникам у тому числі у Туреччину, Республіку Білорусь і Республіку Молдова про що свідчить рекламний роздатковий матеріал. По закінченню перед відвідувачами виступив директор, який цікаво розповів про історичний шлях розвитку і становлення,  сучасність та перспективи даного підприємства. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

11.11.1017 р. Студентами першого курсу (гр.1ГМ-16б) на чолі із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка на ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика „Рошен“» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом, пакуванням і зберіганням харчових кондитерських виробів. Зустріч і проведення екскурсії для студентів зі сторони керівництва ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика „Рошен“» була проведена головним технологом фабрики. Під час проведення екскурсії студентам показали цех шоколадних кондитерських виробів, склад готової продукції і місце відвантаження їх до споживачів, де було представлено основне технологічне обладнання. В даних цехах студенти ознайомились із основними технічними характеристиками і можливостями сучасних інноваційних, повністю автоматизованих технологічних ліній закордонного виробництва.
Особливу увагу студентів привернули цех готової продукції і продукція, яка із-зі своєї високої якості поставляється як вітчизняним так і закордоним замовникам у тому числі у ЄС, США, СНГ про що свідчить рекламний роздатковий матеріал і подарункові кондитерські набори. По закінченню перед відвідувачами виступив головний інженер, який цікаво розповів про історичний шлях розвитку і становлення,  сучасність та перспективи даного підприємства. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

 

18.11.1017 р. студентами четвертого курсу (1М-12б) на чолі із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка на ДП МОУ «45 експериментальний механічний завод» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом і ремонтом технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів. Зустріч і проведення екскурсії для студентів зі сторони керівництва ДП МОУ «45 експериментальний механічний завод» була проведена директором Чумак М. Ф.
Під час проведення екскурсії студентам показали цехи металорізальних верстатів де є усі групи верстатного обладнання, ковальсько-пресового і ливарного обладнання з широкою гамою пресів, молотів, ножиць і машин для гнучко-різальних операцій, термічної обробки, складальних операцій і ремонтно-діагностичний цех. Особливу увагу студентів привернув цех готової продукції і продукція, що поставляється по замовленню Міністерства оборони України про що свідчить рекламний роздатковий матеріал. По закінченню перед відвідувачами виступив директор, який цікаво розповів про історичний шлях розвитку і становлення на основі виставкової військової техніки, яка розміщена в музейному комплексі заводу,  а також про сучасність та перспективи даного підприємства. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

 

 
ВНТУ Напишите нам Контакты