ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет машинобудування та транспорту

Кафедра галузевого машинобудування

 
Головна сторінка | Новини | Історична довідка | Склад кафедри | Технічна база

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 

 

 

26.10.2018 р. студентами на чолі із викладачем кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка до нового високотехнологічного заводу «UBC Group» – «Green Cool» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом холодильного обладнання для світових пивних брендів та виробників прохолоджувальних напоїв. Серед клієнтів «UBC Group» – «Green Cool» є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestlé. Студенти ознайомилися із перспективою проходження переддипломної практики і майбутнього працевлаштування. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

26.10.2017 р. студентами на чолі із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка на ВАТ «Барський машинобудівний завод» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом обладнання для харчових і кондитерських виробів і устаткування для виробництва бакалейної продукції. Зустріч і проведення екскурсії для студентів зі сторони керівництва ВАТ «Барський машинобудівний завод» була проведена директором Лук В.В. і головним інженером Лотоцьким В.В. Під час проведення екскурсії студентам показали цехи механообробки, ковальсько-пресового і ливарного виробництва де було представлено основне технологічне обладнання. Особливу увагу студентів привернув цех готової продукції і продукція, що поставляється як вітчизняним так і закордоним замовникам у тому числі у Туреччину, Республіку Білорусь і Республіку Молдова про що свідчить рекламний роздатковий матеріал. По закінченню перед відвідувачами виступив директор, який цікаво розповів про історичний шлях розвитку і становлення,  сучасність та перспективи даного підприємства. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

11.11.2017 р. Студентами першого курсу (гр.1ГМ-16б) на чолі із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка на ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика „Рошен“» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом, пакуванням і зберіганням харчових кондитерських виробів. Зустріч і проведення екскурсії для студентів зі сторони керівництва ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика „Рошен“» була проведена головним технологом фабрики. Під час проведення екскурсії студентам показали цех шоколадних кондитерських виробів, склад готової продукції і місце відвантаження їх до споживачів, де було представлено основне технологічне обладнання. В даних цехах студенти ознайомились із основними технічними характеристиками і можливостями сучасних інноваційних, повністю автоматизованих технологічних ліній закордонного виробництва.
Особливу увагу студентів привернули цех готової продукції і продукція, яка із-зі своєї високої якості поставляється як вітчизняним так і закордоним замовникам у тому числі у ЄС, США, СНГ про що свідчить рекламний роздатковий матеріал і подарункові кондитерські набори. По закінченню перед відвідувачами виступив головний інженер, який цікаво розповів про історичний шлях розвитку і становлення,  сучасність та перспективи даного підприємства. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

 

18.11.2017 р. студентами четвертого курсу (1М-12б) на чолі із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування була здійснена екскурсійна поїздка на ДП МОУ «45 експериментальний механічний завод» з метою налагодження тісних науково-виробничих стосунків і ознайомлення із реальним виробництвом і ремонтом технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів. Зустріч і проведення екскурсії для студентів зі сторони керівництва ДП МОУ «45 експериментальний механічний завод» була проведена директором Чумак М. Ф.
Під час проведення екскурсії студентам показали цехи металорізальних верстатів де є усі групи верстатного обладнання, ковальсько-пресового і ливарного обладнання з широкою гамою пресів, молотів, ножиць і машин для гнучко-різальних операцій, термічної обробки, складальних операцій і ремонтно-діагностичний цех. Особливу увагу студентів привернув цех готової продукції і продукція, що поставляється по замовленню Міністерства оборони України про що свідчить рекламний роздатковий матеріал. По закінченню перед відвідувачами виступив директор, який цікаво розповів про історичний шлях розвитку і становлення на основі виставкової військової техніки, яка розміщена в музейному комплексі заводу,  а також про сучасність та перспективи даного підприємства. Взагалом студенти були надзвичайно задоволені проведеною екскурсією.

 

 
ВНТУ Напишите нам Контакты